БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
38400, Полтавська обл., Решетилівський р-н, смт. Решетилівка, вул. Покровська, 9
Керівник
Супрун Тамара Миколаївна
Код ЄДРПОУ24392683
Дата реєстрації26.06.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24392683.

Керівником підприємства «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Супрун Тамара Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Полтавська обл., Решетилівський р-н, смт. Решетилівка, вул. Покровська, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах