КЛАССІК, СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ ПО СЛУХУ

Контакти

Юридична адреса
39608, Полтавська обл., м. Кременчук, наб. Дніпрова лейт., 52, к. 166
Телефони
Керівник
Сибірний Олексій Ігорович
Код ЄДРПОУ24393211
Дата реєстрації21.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КЛАССІК, СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ ПО СЛУХУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЛАССІК, СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ ПО СЛУХУ» присвоєно код 24393211.

Керівником підприємства «КЛАССІК, СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ ПО СЛУХУ» є Сибірний Олексій Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЛАССІК, СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ ПО СЛУХУ» — Полтавська обл., м. Кременчук, наб. Дніпрова лейт., 52, к. 166.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КЛАССІК, СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ ПО СЛУХУ»
Поділіться інформацією в соцмережах