ЄРЕВАН, ВІРМЕНСЬКЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, Автозаводський р-н., ВУЛ.РАДЯНСЬКА, б. 26/6
Телефони
Керівник
Геворкян Арам Мишаевич
Код ЄДРПОУ24393435
Дата реєстрації18.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЄРЕВАН, ВІРМЕНСЬКЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄРЕВАН, ВІРМЕНСЬКЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24393435.

Керівником підприємства «ЄРЕВАН, ВІРМЕНСЬКЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО» є Геворкян Арам Мишаевич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄРЕВАН, ВІРМЕНСЬКЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО» — Полтавська обл., м. Кременчук, Автозаводський р-н., ВУЛ.РАДЯНСЬКА, б. 26/6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄРЕВАН, ВІРМЕНСЬКЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах