ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ

Контакти

Юридична адреса
37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Радянська, 12
Телефони
Керівник
Пивовар Олексій Дмитрович
Код ЄДРПОУ24394699
Дата реєстрації26.01.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ» присвоєно код 24394699.

Керівником підприємства «ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ» є Пивовар Олексій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ» — Полтавська обл., м. Лубни, вул. Радянська, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах