МОБУС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
18029, м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 60, к. 88
Телефони
Керівник
Одорошенко Ігор Васильович
Код ЄДРПОУ24410918
Дата реєстрації14.10.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОБУС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОБУС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24410918.

Керівником підприємства «МОБУС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Одорошенко Ігор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОБУС, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 60, к. 88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОБУС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах