ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "СМІЛЯНСЬКЕ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЕЛЕКТРОРЕМОНТНИК"

Контакти

Юридична адреса
20730, Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Мала Смілянка
Телефони
Керівник
Живолуп Василь Іванович
Код ЄДРПОУ24411728
Дата реєстрації31.10.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”СМІЛЯНСЬКЕ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ЕЛЕКТРОРЕМОНТНИК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "СМІЛЯНСЬКЕ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЕЛЕКТРОРЕМОНТНИК"» присвоєно код 24411728.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "СМІЛЯНСЬКЕ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЕЛЕКТРОРЕМОНТНИК"» є Живолуп Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "СМІЛЯНСЬКЕ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ЕЛЕКТРОРЕМОНТНИК"» — Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Мала Смілянка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”СМІЛЯНСЬКЕ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ЕЛЕКТРОРЕМОНТНИК”»
Поділіться інформацією в соцмережах