ОКТАН-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, к. 206
Телефони
Керівник
Коваленко Ірина Анатоліївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24412256
Дата реєстрації25.11.1996
Дата оновлення16.01.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОКТАН-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОКТАН-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» присвоєно код 24412256.

Керівником підприємства «ОКТАН-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» є Коваленко Ірина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОКТАН-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП» — м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, к. 206.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОКТАН-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ НВП»
Поділіться інформацією в соцмережах