ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВЕНЖЕГИ ІГОРЯ ГЕОРГІЙОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
20353, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Сушківка, вул. Черняховського
Телефони
Керівник
Венжега Ігор Георгійович
Бухгалтер
Венжега Галина Дмитрівна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ24412492
Дата реєстрації02.12.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МРІЯ” ВЕНЖЕГИ ІГОРЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВЕНЖЕГИ ІГОРЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» присвоєно код 24412492.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВЕНЖЕГИ ІГОРЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» є Венжега Ігор Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" ВЕНЖЕГИ ІГОРЯ ГЕОРГІЙОВИЧА» — Черкаська обл., Уманський р-н, с. Сушківка, вул. Черняховського.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МРІЯ” ВЕНЖЕГИ ІГОРЯ ГЕОРГІЙОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах