ФІНАНСОВИЙ АДВОКАТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
18002, Черкаська обл., м. Черкаси, Придніпровський р-н., ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, б. 31/1
Керівник
Школьна Ірина Петрівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24412581
Дата реєстрації03.12.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІНАНСОВИЙ АДВОКАТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІНАНСОВИЙ АДВОКАТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24412581.

Керівником підприємства «ФІНАНСОВИЙ АДВОКАТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» є Школьна Ірина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІНАНСОВИЙ АДВОКАТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» — Черкаська обл., м. Черкаси, Придніпровський р-н., ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, б. 31/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІНАНСОВИЙ АДВОКАТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах