ФЕБРУАРІ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
18000, м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, к. 320
Телефони
Керівник
Аушев Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ24413385
Дата реєстрації20.01.1997
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕБРУАРІ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕБРУАРІ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 24413385.

Керівником підприємства «ФЕБРУАРІ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Аушев Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕБРУАРІ, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, к. 320.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕБРУАРІ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах