ДОЧП ”МАГНІТ-СЕРВІС” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРН.ТОВ-СТВА ”ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД ”МАГНІТ”

Контакти

Юридична адреса
19001, Черкаська обл., м. Канів, вул. Леніна, 161
Телефони
Керівник
Боровик Ілля Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24413497
Дата реєстрації16.01.1997
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”МАГНІТ-СЕРВІС” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРН.ТОВ-СТВА ”ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД ”МАГНІТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”МАГНІТ-СЕРВІС” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРН.ТОВ-СТВА ”ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД ”МАГНІТ”» присвоєно код 24413497.

Керівником підприємства «ДОЧП ”МАГНІТ-СЕРВІС” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРН.ТОВ-СТВА ”ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД ”МАГНІТ”» є Боровик Ілля Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”МАГНІТ-СЕРВІС” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРН.ТОВ-СТВА ”ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД ”МАГНІТ”» — Черкаська обл., м. Канів, вул. Леніна, 161.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”МАГНІТ-СЕРВІС” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРН.ТОВ-СТВА ”ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД ”МАГНІТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах