ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "РАЙАГРОСЕРВІС" ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДГМЕКС"

Контакти

Юридична адреса
19400, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Леніна, 144
Керівник
Ободовська Галина Валентинівна
Код ЄДРПОУ24413741
Дата реєстрації31.12.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РАЙАГРОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДГМЕКС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "РАЙАГРОСЕРВІС" ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДГМЕКС"» присвоєно код 24413741.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "РАЙАГРОСЕРВІС" ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДГМЕКС"» є Ободовська Галина Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "РАЙАГРОСЕРВІС" ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДГМЕКС"» — Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Леніна, 144.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”РАЙАГРОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДГМЕКС”»
Поділіться інформацією в соцмережах