ДОЧП ЗАТ ”БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА ”ЖИТЛОБУД-1” ”МІЙ ДІМ”

Контакти

Юридична адреса
18003, м. Черкаси, пров. Жуковського, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Шелегон Михайло Володимирович
Кількість співробітників19 чел.
Код ЄДРПОУ24413793
Дата реєстрації27.01.1997
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ЗАТ ”БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА ”ЖИТЛОБУД-1” ”МІЙ ДІМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ЗАТ ”БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА ”ЖИТЛОБУД-1” ”МІЙ ДІМ”» присвоєно код 24413793.

Керівником підприємства «ДОЧП ЗАТ ”БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА ”ЖИТЛОБУД-1” ”МІЙ ДІМ”» є Шелегон Михайло Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ЗАТ ”БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА ”ЖИТЛОБУД-1” ”МІЙ ДІМ”» — м. Черкаси, пров. Жуковського, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ЗАТ ”БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ФІРМА ”ЖИТЛОБУД-1” ”МІЙ ДІМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах