СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Свердлова, 98
Телефони
Керівник
Вілентко Надія Анатоліївна
Код ЄДРПОУ24414060
Дата реєстрації04.02.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» присвоєно код 24414060.

Керівником підприємства «СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» є Вілентко Надія Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» — Черкаська обл., м. Сміла, вул. Свердлова, 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМІЛЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах