КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чернявський Петро Олексійович
Бухгалтер
Гугнива Віра Яківна
Кількість співробітників31 чел.
Код ЄДРПОУ24414114
Дата реєстрації21.03.2003
Дата оновлення15.12.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24414114.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Чернявський Петро Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах