ВАНЕТА-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
18015, Черкаська обл., м. Черкаси, Придніпровський р-н., ВУЛИЦЯ ПАСТЕРІВСЬКА , б. 102/1
Керівник
Степаненко Валерій Павлович
Код ЄДРПОУ24414829
Дата реєстрації19.02.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВАНЕТА-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАНЕТА-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24414829.

Керівником підприємства «ВАНЕТА-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» є Степаненко Валерій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАНЕТА-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ» — Черкаська обл., м. Черкаси, Придніпровський р-н., ВУЛИЦЯ ПАСТЕРІВСЬКА , б. 102/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАНЕТА-С, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах