СИГНАЛ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
18036, м. Черкаси, вул. Лесі Українки, 21
Телефони
Керівник
Ткаченко Іван Григорович
Код ЄДРПОУ24414893
Дата реєстрації19.11.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СИГНАЛ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИГНАЛ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24414893.

Керівником підприємства «СИГНАЛ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Ткаченко Іван Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИГНАЛ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Черкаси, вул. Лесі Українки, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИГНАЛ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ УПРАВЛІННЮ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах