МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

Контакти

Юридична адреса
19101, Черкаська обл., Монастирищенський р-н, м. Монастирище, вул. Грушевського, 4
Телефони
Керівник
Бульба Катерина Григорівна
Код ЄДРПОУ24415160
Дата реєстрації03.02.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ » присвоєно код 24415160.

Керівником підприємства «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ » є Бульба Катерина Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ » — Черкаська обл., Монастирищенський р-н, м. Монастирище, вул. Грушевського, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах