РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА СВЯТОГО ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. СМІЛІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Свердлова, 72б
Телефони
Керівник
Шевчук Михайло Михайлович
Код ЄДРПОУ24415214
Дата реєстрації13.12.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА СВЯТОГО ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. СМІЛІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА СВЯТОГО ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. СМІЛІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24415214.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА СВЯТОГО ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. СМІЛІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Шевчук Михайло Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА СВЯТОГО ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. СМІЛІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., м. Сміла, вул. Свердлова, 72б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА СВЯТОГО ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. СМІЛІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах