ЮНІВЕСІТАС, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Суденко Андрій Миколайович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ24415237
Дата реєстрації22.03.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮНІВЕСІТАС, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮНІВЕСІТАС, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24415237.

Керівником підприємства «ЮНІВЕСІТАС, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» є Суденко Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮНІВЕСІТАС, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ» — м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮНІВЕСІТАС, ЮРИДИЧНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах