МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ РАБІ НАХМАНА З БРЕСЛАВУ

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Пушкіна, 46, к. 5
Телефони
Керівник
Ассулін Давід
Код ЄДРПОУ24416366
Дата реєстрації22.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ РАБІ НАХМАНА З БРЕСЛАВУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ РАБІ НАХМАНА З БРЕСЛАВУ» присвоєно код 24416366.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ РАБІ НАХМАНА З БРЕСЛАВУ» є Ассулін Давід, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ РАБІ НАХМАНА З БРЕСЛАВУ» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Пушкіна, 46, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ РАБІ НАХМАНА З БРЕСЛАВУ»
Поділіться інформацією в соцмережах