ГРОМАДСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "ДОЗВІЛЛЯ"

Контакти

Юридична адреса
18035, ВУЛ.ПІДГІРНА, М.ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Сухенький Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ24416550
Дата реєстрації01.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ”ДОЗВІЛЛЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "ДОЗВІЛЛЯ"» присвоєно код 24416550.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "ДОЗВІЛЛЯ"» є Сухенький Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ"ЄДНАННЯ "ДОЗВІЛЛЯ"» — ВУЛ.ПІДГІРНА, М.ЧЕРКАСИ, СОСНІВСЬКИЙ, ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКЕ ОБ”ЄДНАННЯ ”ДОЗВІЛЛЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах