ВИКОНРОБ, МПП

Контакти

Юридична адреса
19622, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Свидівок, вул. Шевченка, 55
Телефони
Керівник
Кабанець Іван Махтійович
Код ЄДРПОУ24417182
Дата реєстрації27.03.1997
Дата оновлення11.04.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИКОНРОБ, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИКОНРОБ, МПП» присвоєно код 24417182.

Керівником підприємства «ВИКОНРОБ, МПП» є Кабанець Іван Махтійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИКОНРОБ, МПП» — Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Свидівок, вул. Шевченка, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИКОНРОБ, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах