УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ З ЗАРУБІЖНИМИ КРАЇНАМИ

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1
Телефони
Керівник
Кучер Галина Михайлівна
Код ЄДРПОУ24417394
Дата реєстрації13.03.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ З ЗАРУБІЖНИМИ КРАЇНАМИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ З ЗАРУБІЖНИМИ КРАЇНАМИ» присвоєно код 24417394.

Керівником підприємства «УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ З ЗАРУБІЖНИМИ КРАЇНАМИ» є Кучер Галина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ З ЗАРУБІЖНИМИ КРАЇНАМИ» — Черкаська обл., м. Умань, пл. Соборності, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УМАНСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ З ЗАРУБІЖНИМИ КРАЇНАМИ»
Поділіться інформацією в соцмережах