РЕЙ КОМЕРС, ПРИВАТНА ВКФ

Контакти

Юридична адреса
18015, м. Черкаси, вул. Кооперативна, 14/1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Каленський Микола Анатолійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24417561
Дата реєстрації07.04.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЙ КОМЕРС, ПРИВАТНА ВКФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЙ КОМЕРС, ПРИВАТНА ВКФ» присвоєно код 24417561.

Керівником підприємства «РЕЙ КОМЕРС, ПРИВАТНА ВКФ» є Каленський Микола Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЙ КОМЕРС, ПРИВАТНА ВКФ» — м. Черкаси, вул. Кооперативна, 14/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЙ КОМЕРС, ПРИВАТНА ВКФ»
Поділіться інформацією в соцмережах