ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЮРИДИЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕКЛАДІВ "ЦЕНТР ДОКУМЕНТАЦІЇ"

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 206, к. 40
Телефони
Керівник
Федосєєв Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ24417874
Дата реєстрації07.04.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЮРИДИЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕКЛАДІВ ”ЦЕНТР ДОКУМЕНТАЦІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЮРИДИЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕКЛАДІВ "ЦЕНТР ДОКУМЕНТАЦІЇ"» присвоєно код 24417874.

Керівником підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЮРИДИЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕКЛАДІВ "ЦЕНТР ДОКУМЕНТАЦІЇ"» є Федосєєв Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЮРИДИЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕКЛАДІВ "ЦЕНТР ДОКУМЕНТАЦІЇ"» — м. Черкаси, вул. Гоголя, 206, к. 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЮРИДИЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕКЛАДІВ ”ЦЕНТР ДОКУМЕНТАЦІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах