ЛОТ, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
18009, м. Черкаси, вул. Дахнівська, 50
Телефони
Керівник
Марченко Іван Сергійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24417992
Дата реєстрації21.04.1997
Дата оновлення28.12.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛОТ, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОТ, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24417992.

Керівником підприємства «ЛОТ, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» є Марченко Іван Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОТ, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» — м. Черкаси, вул. Дахнівська, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОТ, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах