АВС-МГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 42, к. 278
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мельников Володимир Олександрович
Бухгалтер
Петюк Любов Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24418052
Дата реєстрації12.01.1999
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВС-МГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВС-МГ, ТОВ» присвоєно код 24418052.

Керівником підприємства «АВС-МГ, ТОВ» є Мельников Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВС-МГ, ТОВ» — м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 42, к. 278.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВС-МГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах