ПОСТ-ТРАНС-ЕКСПРЕС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 22/1, к. 89
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Поступак Сергій Степанович
Бухгалтер
Поступак Світлана Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24418170
Дата реєстрації11.05.1998
Дата оновлення02.04.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОСТ-ТРАНС-ЕКСПРЕС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОСТ-ТРАНС-ЕКСПРЕС, ТОВ» присвоєно код 24418170.

Керівником підприємства «ПОСТ-ТРАНС-ЕКСПРЕС, ТОВ» є Поступак Сергій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОСТ-ТРАНС-ЕКСПРЕС, ТОВ» — м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 22/1, к. 89.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОСТ-ТРАНС-ЕКСПРЕС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах