ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛУБ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА ТСО УКРАЇНИ, КП

Контакти

Юридична адреса
18008, м. Черкаси, вул. Смілянська, 86
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кривоколінська Наталія Миколаївна
Бухгалтер
Полякова Тетяна Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24418371
Дата реєстрації12.05.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛУБ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА ТСО УКРАЇНИ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛУБ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА ТСО УКРАЇНИ, КП» присвоєно код 24418371.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛУБ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА ТСО УКРАЇНИ, КП» є Кривоколінська Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛУБ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА ТСО УКРАЇНИ, КП» — м. Черкаси, вул. Смілянська, 86.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛУБ СЛУЖБОВОГО СОБАКІВНИЦТВА ТСО УКРАЇНИ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах