АЛІСА, ФІРМА, КП

Контакти

Юридична адреса
19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. 23-го Вересня, 79
Телефони
Керівник
Рудь Геннадій В’ячеславович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24418767
Дата реєстрації12.05.1997
Дата оновлення14.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛІСА, ФІРМА, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛІСА, ФІРМА, КП» присвоєно код 24418767.

Керівником підприємства «АЛІСА, ФІРМА, КП» є Рудь Геннадій В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛІСА, ФІРМА, КП» — Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. 23-го Вересня, 79.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛІСА, ФІРМА, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах