ЧЕРКАСИТЕХПОБУТСЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 287
Телефони
Керівник
Лопаткін Віктор Кирилович
Код ЄДРПОУ24419488
Дата реєстрації09.06.1997
Дата оновлення17.09.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСИТЕХПОБУТСЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСИТЕХПОБУТСЕРВІС, ПП» присвоєно код 24419488.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСИТЕХПОБУТСЕРВІС, ПП» є Лопаткін Віктор Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСИТЕХПОБУТСЕРВІС, ПП» — м. Черкаси, вул. Гоголя, 287.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСИТЕХПОБУТСЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах