УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА ЧЕРКАСЬКО-ЧИГИРИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Контакти

Юридична адреса
19620, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Будище, вул. Лесі Українки, 3
Телефони
Керівник
Євгеньєв Микола Михайлович
Код ЄДРПОУ24419643
Дата реєстрації14.02.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА ЧЕРКАСЬКО-ЧИГИРИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА ЧЕРКАСЬКО-ЧИГИРИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» присвоєно код 24419643.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА ЧЕРКАСЬКО-ЧИГИРИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» є Євгеньєв Микола Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА ЧЕРКАСЬКО-ЧИГИРИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ» — Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Будище, вул. Лесі Українки, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА-КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ, ПАРАФІЯ СВЯТОГО ІОАНА БОГОСЛОВА ЧЕРКАСЬКО-ЧИГИРИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах