ДІ-СЕР, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
18020, ВУЛ.ПЕТРОВСЬКОГО, 160/1, КВ.75, М.ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ р-н., ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Радченко Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ24419885
Дата реєстрації17.06.1997
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІ-СЕР, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІ-СЕР, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24419885.

Керівником підприємства «ДІ-СЕР, ПРИВАТНА ФІРМА» є Радченко Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІ-СЕР, ПРИВАТНА ФІРМА» — ВУЛ.ПЕТРОВСЬКОГО, 160/1, КВ.75, М.ЧЕРКАСИ, ПРИДНІПРОВСЬКИЙ р-н., ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІ-СЕР, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах