РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН-ЄВАНГЕЛІСТІВ "ЦЕРКВА НА СКЕЛІ"

Контакти

Юридична адреса
19954, Черкаська обл., Чорнобаївський р-н, с. Старий Коврай, вул. Центральна, 10
Телефони
Керівник
Робозьоров Олександр Павлович
Код ЄДРПОУ24419991
Дата реєстрації17.02.1997
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН-ЄВАНГЕЛІСТІВ ”ЦЕРКВА НА СКЕЛІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН-ЄВАНГЕЛІСТІВ "ЦЕРКВА НА СКЕЛІ"» присвоєно код 24419991.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН-ЄВАНГЕЛІСТІВ "ЦЕРКВА НА СКЕЛІ"» є Робозьоров Олександр Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН-ЄВАНГЕЛІСТІВ "ЦЕРКВА НА СКЕЛІ"» — Черкаська обл., Чорнобаївський р-н, с. Старий Коврай, вул. Центральна, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН-ЄВАНГЕЛІСТІВ ”ЦЕРКВА НА СКЕЛІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах