ІЛЛЯ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
18028, м. Черкаси, вул. Енгельса, 142А, к. 61
Телефони
Керівник
Бегейма Юрій Борисович
Код ЄДРПОУ24420072
Дата реєстрації08.06.2006
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІЛЛЯ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛЛЯ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24420072.

Керівником підприємства «ІЛЛЯ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Бегейма Юрій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛЛЯ, ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Черкаси, вул. Енгельса, 142А, к. 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛЛЯ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах