МЕТАЛ-ІНВЕСТ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
18016, м. Черкаси, вул. Смілянська, 120
Телефони
Керівник
Мельник Руслан Васильович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24420505
Дата реєстрації01.07.1997
Дата оновлення28.09.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕТАЛ-ІНВЕСТ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТАЛ-ІНВЕСТ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 24420505.

Керівником підприємства «МЕТАЛ-ІНВЕСТ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Мельник Руслан Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТАЛ-ІНВЕСТ, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Черкаси, вул. Смілянська, 120.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТАЛ-ІНВЕСТ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах