ІЛЛІЧІВЕЦЬ-УМАНЬ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Горького, 5а
Телефони
Керівник
Лейбович Володимир Нухимович
Код ЄДРПОУ24420511
Дата реєстрації08.04.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІЛЛІЧІВЕЦЬ-УМАНЬ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЛЛІЧІВЕЦЬ-УМАНЬ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 24420511.

Керівником підприємства «ІЛЛІЧІВЕЦЬ-УМАНЬ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Лейбович Володимир Нухимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЛЛІЧІВЕЦЬ-УМАНЬ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Горького, 5а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІЛЛІЧІВЕЦЬ-УМАНЬ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах