ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ДНІПРА

Контакти

Юридична адреса
49023, м. Дніпро, просп. Мануйлівський, 3
Керівник
Бондар Анатолій Григорович
Код ЄДРПОУ24420867
Дата реєстрації10.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ДНІПРА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ДНІПРА» присвоєно код 24420867.

Керівником підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ДНІПРА» є Бондар Анатолій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ДНІПРА» — м. Дніпро, просп. Мануйлівський, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ДНІПРА»
Поділіться інформацією в соцмережах