ДОЧП ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ПІ

Контакти

Юридична адреса
49068, м. Дніпро, вул. Леніногорська, 131
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гавриленко Віктор Юрійович
Кількість співробітників24 чел.
Код ЄДРПОУ24421154
Дата реєстрації26.07.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ПІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ПІ» присвоєно код 24421154.

Керівником підприємства «ДОЧП ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ПІ» є Гавриленко Віктор Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ПІ» — м. Дніпро, вул. Леніногорська, 131.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ГОЛОВНЕ ВИРОБНИЧО-ЗАГОТІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ ПІ»
Поділіться інформацією в соцмережах