МЕМФІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Набережна Леніна, 29а, к. 519
Телефони
Керівник
Гаврилов Валентин Іванович
Код ЄДРПОУ24421189
Дата реєстрації16.06.1996
Дата оновлення09.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕМФІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕМФІС, ТОВ» присвоєно код 24421189.

Керівником підприємства «МЕМФІС, ТОВ» є Гаврилов Валентин Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕМФІС, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Набережна Леніна, 29а, к. 519.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕМФІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах