КОЛОС, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49040, м. Дніпро, ж-м Тополь 1 Б 9, корп.4 к.806
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Яловий Микола Семенович
Бухгалтер
Тітомір Павло Павлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24421315
Дата реєстрації29.07.1996
Дата оновлення09.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЛОС, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛОС, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 24421315.

Керівником підприємства «КОЛОС, ВКФ, ТОВ» є Яловий Микола Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛОС, ВКФ, ТОВ» — м. Дніпро, ж-м Тополь 1 Б 9, корп.4 к.806.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛОС, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах