РЕМПРОМСЕРВИС, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49100, м. Дніпро, просп. Героїв, 12, к. 805
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Іщенко Владислав Валентинович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24421663
Дата реєстрації06.08.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕМПРОМСЕРВИС, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМПРОМСЕРВИС, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 24421663.

Керівником підприємства «РЕМПРОМСЕРВИС, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Іщенко Владислав Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМПРОМСЕРВИС, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Дніпро, просп. Героїв, 12, к. 805.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМПРОМСЕРВИС, ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах