КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
50051, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 6
Телефони
Керівник
Федаш Євгенія Лук’янівна
Код ЄДРПОУ24421999
Дата реєстрації13.10.1993
Дата оновлення28.02.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» присвоєно код 24421999.

Керівником підприємства «КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» є Федаш Євгенія Лук’янівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах