ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР"

Контакти

Юридична адреса
49051, м. Дніпро, вул. Корольової, 14, к. 132
Керівник
Мірошниченко Оксана Володимирівна
Код ЄДРПОУ24422193
Дата реєстрації22.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЖІНОЧИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР"» присвоєно код 24422193.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР"» є Мірошниченко Оксана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР"» — м. Дніпро, вул. Корольової, 14, к. 132.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЖІНОЧИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР”»
Поділіться інформацією в соцмережах