ТЕКСТИЛЬЩИК, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
53221, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 244
Керівник
Фролов Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ24422697
Дата реєстрації26.07.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕКСТИЛЬЩИК, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕКСТИЛЬЩИК, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24422697.

Керівником підприємства «ТЕКСТИЛЬЩИК, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» є Фролов Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕКСТИЛЬЩИК, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» — Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 244.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕКСТИЛЬЩИК, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах