АГРОСПЕЦПРОМКОМПЛЕКС, АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49044, м. Дніпро, просп. Яворницького, 39А
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Самілик Лариса Миколаївна
Бухгалтер
Самілик Лариса Миколаївна
Кількість працівників3 чол.
Код ЄДРПОУ24606931
Дата реєстрації08.04.1997
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АГРОСПЕЦПРОМКОМПЛЕКС, АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОСПЕЦПРОМКОМПЛЕКС, АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 24606931.

Керівником підприємства «АГРОСПЕЦПРОМКОМПЛЕКС, АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Самілик Лариса Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОСПЕЦПРОМКОМПЛЕКС, АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Дніпро, просп. Яворницького, 39А.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АГРОСПЕЦПРОМКОМПЛЕКС, АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах