УНІВЕРСИТЕТ, КООПЕРАТИВ АВТОМОТОЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
49050, м. Дніпро, вул. Казакова, 4б
Телефони
Керівник
Алманов Дмитро Спиридонович
Код ЄДРПОУ24607244
Дата реєстрації15.06.1984
Дата оновлення27.05.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «УНІВЕРСИТЕТ, КООПЕРАТИВ АВТОМОТОЛЮБИТЕЛІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УНІВЕРСИТЕТ, КООПЕРАТИВ АВТОМОТОЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 24607244.

Керівником підприємства «УНІВЕРСИТЕТ, КООПЕРАТИВ АВТОМОТОЛЮБИТЕЛІВ» є Алманов Дмитро Спиридонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УНІВЕРСИТЕТ, КООПЕРАТИВ АВТОМОТОЛЮБИТЕЛІВ» — м. Дніпро, вул. Казакова, 4б.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «УНІВЕРСИТЕТ, КООПЕРАТИВ АВТОМОТОЛЮБИТЕЛІВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах