САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НАДІЯ” ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ”

Контакти

Юридична адреса
50105, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, шосе Дніпровське, 46, к. 36
Телефони
Керівник
Подуфалий Ігнат Михайлович
Код ЄДРПОУ24608605
Дата реєстрації27.11.1987
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НАДІЯ” ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НАДІЯ” ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ”» присвоєно код 24608605.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НАДІЯ” ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ”» є Подуфалий Ігнат Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НАДІЯ” ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ”» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, шосе Дніпровське, 46, к. 36.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НАДІЯ” ДОВГИНЦІВСЬКОГО РАЙОНУ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах