ПОЛЕТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
53020, Дніпропетровська обл., Криворізький р-н, с. Лозуватка
Телефони
Керівник
Петров Олександр Сергійович
Код ЄДРПОУ24609533
Дата реєстрації16.08.1988
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПОЛЕТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛЕТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24609533.

Керівником підприємства «ПОЛЕТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Петров Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛЕТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Дніпропетровська обл., Криворізький р-н, с. Лозуватка.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПОЛЕТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах